Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Kedy ockovat

    , Autor: mima17

    Dobry den, dcerka ma 8,5 mes. a chcela by som ju dat zaockovat proti pneumokokom. Najblizsie ockovanie ju caka v 11 mes. Mozem ju dat zaockovat hned, alebo je vhodnejsie to spojit s ockovanim v 11. mes. Dakujem.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Určite je vhodnejšie ju nechať zaočkovať hneď Toto studené, vlhké leto je stále zdrojom opakovaných ochorení dýchacieho systému a pneumokoky sa tam často uplatňujú.