Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • účinok očkovania

    Chcem sa opýtať, keď dám syna zaočkovať do konca marca, bude očkovanie pôsobiť už v júli? ďakujem.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ak bude podaná už aj druhá dávka, tak po druhje dávke o 14 dní začína ochrana proti ochoreniu.