Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • kliestova encefalitida ockovanie a kojenie

    Dobrz den,
    rada bz som sa spztala, ako je to so zaockovanim kojacej matky proti kliestovej encefalitide. Moja dcera ma teraz 7 mesiacov. V marci uplynuli 3 roky od mojho posledneho ockovania proti kliestovej encefalitide (Baxter). Mozem sa dat preockovat i ked stale dojcim?

    dakujem za odpoved

    Zuzana Horvatova

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Kojenie nie je kontraidnikácia &ú zabránenie &ú žiadneho očkovania. Môžete sa nechať bez obáv preočkovať proti kliešťovej encephalititde.