Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • použitie pri važnej chorobe

    Dobry deň,
    chcem sa Vás opýtať či sa môžem dať zaočkovať proti kliešťom aj keď mám GLAUKOM (zelený zákal očí)? Pretože niektoré lieky kvôli tejto chorobe nemôžem poživať.
    Ďakujem.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Očkovanie nepatrí k liekom, ktoré by boli pri tejto diagnóze kontraindikované ale v každom!prípade by som očkovanie konzultovala s vašim očným a všeobecným lekárom. Očkujeme určite vždy len v kľudovom štádiu každej chronickej nemoci.