Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • očkovanie-kiahne-zodak

    dobrý večer, chcela by som sa spýtať, či môžem dať moju 9 ročnú dcéru zaočkovať treťou dávkou proti kliešťom ak mi prekonala vo februári kiahne...a teraz momentálne užíva Zodak (je alergická na pele, roztoče,...) ďakujem za odpoveď

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Ak je zdravá, je termín, kedy je potrebné doočkovať, tak ju môžete nechať zaočkovať.