Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • kiahne v tehotenstve

    Dobrý deň, moja dcéra má kiahne , bola v styku s mojou sestrou ktorá je v druhom mesiaci tehotenstva ale v detstve už prekonala kiahne. Chcela by som sa opýtať či jej to dáko mohlo uškodiť.Ďakujem za odpoveď.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Nie. Ak prekonala kiahne a medzitým neprekonala ochorenie, ktoré by jej celkom vyčerpalo imunitný systém, tak jej tehotenstvo nie je ohrozeneé.