Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • prasacia chripka

    DOBRY DEN,CHCEM SA VAS OPYTAT AKY MATE NAZOR NA OCKOVANIE PROTI PRASACEJ CHRIPKE. ZIJEM AJ S DVOJROCNYMI DVOJICKAMI V NI A TU SA DAVAJU LUDIA OCKOVAT.MOHLA BY SOM DAT AJ JA ZAOCKOVAT MOJE DETI AJ SEBA CO SI MYSLITE JE TO DOBRY NAPAD PLANUJEM SA VRATIT ZIT NA SLOVENSKO DAKUJEM

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Nepochopila som kde žijete ale nie je to ani dôležité. Ak je možnosť očkovania a ak plánujete cestovať, hlavne letecky a dlhé cesty, tak je vhodné sa nechať zaočkovať.