Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Probiotiká matky a dieťa

    , Autor: Seky4

    Dobrý deň, dcérka má 1mesiac je plne dojčena, dr nám nakazala dávať probiotiká kvôli tomu, lebo dostala črevnú virózu, v prípade ak by som sa od nej nakazila, môžem aj ja užívať probiotiká, a kojit ďalej, nebude mať tých probiotík v sebe veľa. Ďakujem za odpoveď.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Nebude mať, môžete kojiť aj brať probiotika aj v prípade, že aj dieťa dostáva probiotika