Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • 3 mesačne babetko nepije mliko

    , Autor: dejvit

    dobry den chcel by som vediet mame 3 mesačne babetko a prespi viac aj cez de aj noci vipije asi len 4 raz a to malo 60ml aviac prespi nez pije mlieko či to neje niejaky problem us to trva asi 2 dni us ked prejdu kazdy 4 hod potom vipije do 90 ml viac je stale ospali a davame mu espumisan l

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Asi nie je kojené. Záleží na tom, koľko váži. Malo by vypiť 120až 150 ml na 1 kg hmotnosti a 24 hodín. Záleží aj na tom, či dobre priberá a či má dosť mokrých plienok.