Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Dojčenie po vyvolavanom porode

    , Autor: MonikaVam

    Dobrý deň, chcem sa spýtať ako je to pri vyvolavani pôrodu pri preeklampsii. Som 37+6,krcok zatiaľ nepripraveny. Môžu podávané farmaka negatívne vplývať na rozvoj laktacie, pristátie sa pripadne inak negatívne ovplyvniť bábätko?

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Nemyslím si to. Ide o to, aby pôrod prebehol bez ohrozenia života matky. To je teraz najdôležitejšie. Kojenie a starostlivosť o dieťatko sa bude riešiť. potom.