Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Dojčenie a lieky

    , Autor: Kristína20

    Dobrý deň, chcem sa opýtať som prechladnutá zo spodu, močove cesty.. tak či môžem brať antibiotika biseptol alebo zinnat? Alebo viete mi nejake odporučiť ktoré môžem? Ďakujem za odpoveď

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Môžete pri dojčení aj Biseptol aj Zinnat, ale Zinnat je bezpečnejší, lebo nemusíte obmedzovať kyslé a vitaminy C