Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Wobenzym

    , Autor: ADLV

    Dobrý deň
    Som po plánovanej sekcii a na zlepšenie hojenia rán rany by som chcela začať užívať wobenzym. Je wobenzym bezpečný aj v prípade, žeby sa mi spustilo materské mlieko?? Ďakujem.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem, nikdy som to neriešila. Faktom je, že wOBENZYm je liek založený na enzýmoch, takže by nemal byť kontraindikovaný pri kojení.
    Nie je dôvod , aby sa vám po sekcii nespustilo mlieko.