Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • zlte fliaciky vo zvratkoch

    , Autor: limetka

    Dobry den.mam 8 tyzdnoveho synceka.je plne kojeny,rastie a riadne pribera.posledny tyzden ma sopliky,ktore odsavame ale obcas mu stekaju do hrdielka.dnes pri odgrgnuti po kojeni vyzvrackal nadbytocne riedke mlieko v ktorom ale boli male fliaciky kriklavo zltej farby.uz sa to raz stalo ked mal asi 4 tyzdne ale vtedy nebol chory.moze to byt tymi hlienmi ktore ma?Je velky papkacik,od narodenia pribral uz 2 kg.je vesely, rozprava, smeje sa,pribera. Vzdy rano mu davam prevarenu vodicku a obcas fenyklovy cajik. No niekedy ma suchu plienocku.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Nepotrebuje prevarenú vodu ani feniklový čajík!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Akurát vám z toho bude grckať a ten farebný fliačik mohol byť aj z toho. Plienok by mal mať celkovo 5 až 8 za 24 hodín, takže občas možno aj je suchá.