Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Strava pre 18 mesačné dieťa

    , Autor: lili2

    Dobrý deň, ďakujem za odpoveď na moje otázky p. Doktorka. Zloženie vegety bez glutamanu sodného : jedlá soľ, sušená zelenina, cukor, kurkuma, kukuričná krupica, korenie čierne mleté, vitamín B1, B2, zvýrazňovač chuti (inosinan disodný, guanylan disodný). Môžem to pridávať do jedla? Za odpoveď ďakujem.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Určite by som to nepridávala do jedla dieťaťu do troch rokov!!!!!!!!!!Nepotrebuje to, má mať čistú chuť jedla. Okrem toho je známe, že deti nemajú radi výrazné chute.