Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • pupok

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či môžem dať 2-týždňové bábatko odgrgnúť do polohy na tigríka keď má stále krvácajúci pupok. máme problém s odgrgávaním a potom malú bolí bruško a v tejto polohe by sa jej možno skôr uľavilo. ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Pupok by už nejako veľmi krvácať nemal, len taká akoby odpadnutá chrastička s troškou krvi. Samozrejme, že na odgrgnutie ho môžete vziaťna tigríka alebo ho aj uložiť na bruško ale pri tom ho pozorovať.