Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • angina

    Dobry den ,nasa stvormesacna dcerka ma anginu a chcem sa spytat kedy po chorobe s nou mozem zacat chodit von.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    pokial nebude veľká zima , sychravo, tak odporúčam prechádzky už dvdsaťštyri hodín po skončení teplôt.