Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • zápcha

    Dobrý deň pani doktorka, chcela by som sa opýtať, či je" normálne", keď môj päť mesačný syn nemal stolicu už 23 dní. Je plne kojený. Bruško má voľné, no trápi sa a stále tlačí. Pokožka je čistá. Chodíme pravidelne do poradne. Bojím sa aby sa mu nič nestalo. Za odpoveď vopred pekne ďakujem.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Do desať dní je to úplne normálne, 23 dní je extrém ale už som aj to videla. Ak sa nevykaká v najbližších dňoch, navštívila by som lekára.