Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • 6mesacna nechce ovocie ani vyzivy

    , Autor: anne56

    Dobrý deň prikrmujem už 2m, dcéra mi odmieta akékoľvek ovocie a aj vyzivy kaše atď. Zje mi len zeleninu a to tiež veľmi málo.. je to ôk?

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Mala by mať aj mäso a mliečnu kašu.
    Ovocie nesmie byť kyslé, skúste čerstvé, nastrúhané na sklenenom strúhadle, vždy len malé množstvo. Môžete ho skombinovať s mliečnou alebo bezmliečnou kašou alebo s detským keksíkom.