Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Neocate a kojenie

    , Autor: Elirka

    Dobrý deň,
    dcérka má 5 mes.Od 2.mes.malo priberá,problémy s bruškom,stolicou,nafukovanie...Máme predpisané mliečko neocate ale ešte trošku sa mi darí kojit hlavne ked je unavená a v noci ale potom vypije aj UM.Moja otázka je či môžem popri neocate aj kojiť.Ďakujem.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Neviem odpovedať úplne exaktne, lebo dieťa nepoznám. V zásade platí, že môžete kojiť ale museli by ste držať prísnu, absolútne bezmliečnu diétu