Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • Zvacanie

    , Autor: Vejuska 07

    Dobry den, mala by som otazku mojho syna. Mame taky problem ze tekutu stravu a zmixovanu stravu spapa pekne ale ako nahle uciti vacsi kusok tak ho napne a zacne vraciat. Tak ako aj ked mu dam nove nieco ochutnat zmixovane ho len strasie ale spapa. Len neviem co mam urobit aby papal vacsie kusky ani ryzu nedokaze zjest hned ho napne a potom zvracia. Vravela som to jeho doktorke a povedala ze mam pockat do 2 rokov a potom ho posle na gastro vysetrenie. Len ma mrzi zeby uz mohol palat roztek chlebik a nic mu nemozem dat. Syn ma 1 a 3 mesiace.

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Už som odpovedala. Poslaal by som ho na ORL, či tamnie je nejaká porcha prehĺtania, aj keď je enormne vzácna