Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • priprava vecernej kase s UM

    , Autor: herr

    dobry den, mam otazku, este kojim, ale len vecr v noci a rano, cez den moje dieta odmieta mlieko, mame 10 mesiacov,pripravujem sa na najhorsie, moja otazka znie, ako pripravit vecernu kasu davam prednost krupice klasickej (kukuricnej pohankovej atd) od kupovannych kasiciek, ktore sa zaleju vodou, ale vrta mi hlavou ako pripravit takuto kasu z umeleho mlieka. pretoze UM aby nestratilo vsetky tie vitaminy musi sa zarabat cca 40stupnovou vodou, ale ked zacnem varit krupicu alebo inu kasu tak predsa pri vareni prejdem do varu a potom to mlieko straca vsetky potrebne vitaminy, je to tak,dakujem za odpoved

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Bežnú detskú kašu z detskej krupice uvaríte podla receptu, ktorý nájdete na www,detskalekarka. sk v tom aktuálnom okienku na konci.