Poradňa dojčenia a výživy

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Poradna uzavretá.

  • čo na večeru?

    Pani doktorka, chcela by som sa spýtať, čo môžem dávať na večeru mojej 7 a pol mesačnej dcérke. Je kojená, kaše mi odmieta,skúšala som rôzne značky, mliečne aj nemliečne...
    ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Marta Špániková

    Skúste zemiakovú kašu, rozrobíte ju bud s umelým mliekom alebo vodou. nedávajte žiadne maslo.