Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Snažilky

anonym, 17.08.2010 06:56

ako otehotnieť

Ahoj chcela by som sa spýtať na jednu vec je to skôr také intíme ale nedámi to a potrebujem sa s nikeým poradiť. Je to normálne ze na druhý deň zo mňa všetko vylezie von? :-(

 • ovecka31
  17.08.2010, 07:26

  hm ako vylezie von? myslis tak ze zvracias???

 • anonym
  17.08.2010, 08:11

  predpokladám, keďže nadpis príspevku je "ako otehotnieť", tak v tomto prípade nebolo myslené vytečenie akejkoľvek tekutiny orálnou cestou ;-) ...pre autorku : je to normálne, ejakulát z teba vytečie niekedy hneď, inokedy postupne, resp. na druhý deň...záleží od polohy, ktorú po styku zaujmete a určite aj od toho, či zostaneš po styku až do druhého dňa vo vodorovnej polohe alebo sa postavíš a musíš ísť domov :-P . Ale spermie si svoju cestičku nájdu, sú dosť rýchle...pokiaľ chceš otehotnieť, tak určite ničomu neuškodí, keď zostaneš nejakú chvíľu po partnerovom vyvrcholení "do teba" ležať...veľa šťastia a radosti zo sexu...

 • anonym
  17.08.2010, 08:44

  Presne tak, je normálne, že ejakulát po určitom čase vytečie, ale prípadnému otehotneniu to vôbec nebráni. Ejakulát totiž neobsahuje len čisté spermie, ale aj vodu, bielkoviny, enzýmy, vitamíny, minerály... proste zložky, ktoré majú spermiám poskytnúť výživu, energiu, ochranu pred ženským imunitným systémom atď.

  Zdravé, životaschopné spermie po ejakulácii veľmi rýchlo postupujú ženskými pohlavnými orgánmi nahor, kde sa stretnú s uvoľneným zrelým vajíčkom - obvykle k oplodneniu dochádza vo vajcovode, čiže hlboko vo vnútri Tvojej brušnej dutiny. To, čo vytečie, už proste nebolo potrebné.

  Keď sa ale snažíš o otehotnenie, celej veci určite prospeje, keď po styku nebudeš utekať hneď do sprchy a zostaneš v kľude ležať - často sa doporučuje zotrvať 20-30 min v polohe s vyvýšenou panvou (napr. s vankúšom pod zadkom). Šancu na otehotnenie tiež zvyšuje Tvoj orgazmus.

 • anonym
  17.08.2010, 10:52

  Ja si pamatam, ze raz po milovani sme s partnerom zaspali, teda som neutekala do sprchy, ani na wc.... Rano somna nevytekalo nic a pritom sa neotehotnela.

  Ale samozrejme drzim palce.


  Pocula som ze ked partneri spolulu casto sexuju, tehotenstvo je skor nepravdepodobne z dovodu, ze spermie potrebuju "dozriet" a tym padom nemaju na to cas. Takze odporucam skor volny rezim a nie sex len koli oplodneniu, ale aj koli pozitku :-P ;-)  drzim palce

 • anonym
  17.08.2010, 11:21

  Je to troška padnáté na hlavu ale skus po sexe oprieť o stenu a postaviť dole hlavou nech to poriadne stečie. Poznám veľa žien čo to robili;-)

 • anonym
  17.08.2010, 11:43  Samozrejme, že si neotehotnela, keď si práve nemala ovuláciu. Napriek vžitým poverám typu "to je skôr, než nové šaty" otehotnieť v skutočnosti väčšinou nie je také jednoduché, chce to svoj čas a pohodový, ale pravidelný intímny život (samozrejme bez používania antikoncepcie).

+ -
Príspevkov: 6