Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Ako neotehotnieť

anonym, 19.09.2011 13:17

Spermie a textil

Dobrý deň, chcem sa opýtať , prejdú spermie cez textil ? To znemaná či je možnosť otehotnieť ked sú obaja alebo jeden z partnerov v spodnom prádle? Ďakujem

 • anonym
  19.09.2011, 13:32

  až také húževnaté  nie sú :lol:

  a keďže aspoň jeden z partnerov bol v spodnom prádle, tak hádam  nebol muž  ani poriadne v žene, nie? najprv naštudovať a potom sexovať!!! ale tá otázka je taká hlúpučká, že to si asi zase deti robia srandu. :idoh:

 • anonym
  19.09.2011, 14:09  Zato Ty si evidentne pojedla všetku múdrosť sveta, že? Najprv sa naučiť slušne vychádzať s ľuďmi, až potom rozdávať "rady"!!!

 • anonym
  19.09.2011, 14:24

  Nemusíš sa obávať, myslím, že pravdepodobnosť otehotnenia je mizivá. Medzi ľuďmi je rozšírených množstvo povier typu "mne k otehotneniu stačilo, aby sa mi muž obšuchol o sukňu", ale nezakladajú sa na pravde. Ide o pozostatky z čias, keď bolo "slušné" zdravý intímny život tajiť a hanbiť sa za neho. Ja som sa ako neskúsené žieňa na toto kedysi pýtala mojej gynekologičky. Bola to pani v zrelom strednom veku a povedala mi, že sa za celú svoju prax len jediný raz stretla s prípadom otehotnenia bez intímneho spojenia - ale došlo k ejakulácii priamo na vonkajšie pohlavné orgány partnerky.

 • anonym
  19.09.2011, 15:00

  :idoh:   keďže ja vychádzam s ľuďmi dobre, tak nechápem tvoj útočný príspevok. Skôr mám pocit, že ty máš nejaký problém keď si hneď  vyskočila. Nezdá sa mi to pravdepodobné, že by niekto vážne myslel takúto otázku a priznám sa, nepáči sa mi, že deti zabíjajú čas vypisovaním hlúpostí na všelijaké fóra. Ale zase nie je to také hrozné, keď  tým nikomu neubližujú. Mne sa práveže nepáči, keď tu baby vyskakujú a urážajú sa, preto ma mrzí tvoja reakcia a s ľútosťou sa prizerám ako sa z môjho obľúbeného fóra stáva fórum, ktoré ma veľakrát znechutí. Tak ako teraz. Ak som autorku nejako urazila, ospravedlňujem sa.

 • anonym
  19.09.2011, 16:30  :D :D :D  Áno, zjavne si o sebe myslíš, že vychádzaš s ľuďmi dobre, Tvoja reakcia na autorkinu otázku však v skutočnosti svedčí o opaku. Keď spomínaš útočenie, vyskakovanie, Ty si s ním začala ako prvá - ja som Ti len odpovedala v rovnakom duchu, ako si Ty reagovala na pôvodný príspevok. Bolo Ti to príjemné? Z Tvojej reakcie vidím, že nie. Keď sa Ti zdalo nepravdepodobné, že bola otázka myslená vážne, tak si podľa mňa radšej nemala reagovať vôbec.

 • anonym
  19.09.2011, 17:05

  No neda sa nezareagovat :excited: Skor ma zaujala ta vasa debata, resp. Psychoanalyza :idoh: No co uz utocne napisala tvoja oponentka?? Skor ty si sa chopila prilis iniciativne a nalozila si jej. Zlý den?? Hmm? Inak, samotná téma je smiešna. Teda z môjho pohladu. No
  verim tomu, ze su zeny, co sa seriozne zamyslia nad takouto problematikou
  :excited: A nemozete mi to mat za zle, nechcem nikoho urazat. Asi som inteligentnejšia, tym to je. Pekný deň, aj autorke. A teda pre nu na zaver: nie, cez gaťky neotehotnieš :therethere:

+ -
Príspevkov: 6