Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Hyperaktívne dieťa, čo s ním? aký šport, či krúžok? od akého veku?

Ahojte, mám 4r. hyperaktívneho syna. Nestačí mu pár hodiný pobyt vonku, behanie, skákanie, potrebuje proste niečo navyše. Neviete mi prosím Vás poradiť nejaký krúžok tanca? Alebo futbal? Hokej? Čokoľvek vhodné pre dieťa od 4 rokov? Ďakujem. Jana

 • mizuu
  29.11.2008, 11:51

  Ahoj Nataska, vy mate doktorem potvrzenou dg.hyperaktivita? Anebo je syn proste vic zivsi? Urcite by byl fajn krouzek. Pokud ma rad sport tak ho prihlas do fotbalu, pokud mate neco takoveho pobliz. Nebo i plavani je fajn, voda prijemne unavi.

 • NataskaPsar
  30.11.2008, 12:51

  Ano, mame potvrdenu hyperaktivitu detskou psychologickou.

  Aktivity viem ake by som chcela a aj on, len neviem kde, skorej som mala na mysli konkretne rady, ci niekto niekam nechodieva...Dakujem.

 • mizuu
  30.11.2008, 13:20

  Ahoj, ale nenapsala jsi odkud jsi, tak ti tezko nekdo konkretne poradi kam chodit. Jak jsem psala, pokud ma maly vztah k sportum sla bych timto smerem. urcite neco je i ve vasem meste ci okoli. Plavani pokud mate kryty bazen pobliz-vyuzij toho, samozrejme pokud ma maly rad vodu. jedine tak ti umim ja poradit, vyhledavat mu cinnosti spojene s pohybem. Psychologicka ti nic neporadila? Sestra napriklad maleho zapsala na tenis, chodila s nim plavat, ted ve vetsim veku ho prihlasila na bojove umeni-toto se jim zatim libi nejvic. Preji hodne stesti.

 • NataskaPsar
  30.11.2008, 20:30

  Aha, jasne, omluvam sa. Byvame v Bratislave... Jana

 • SandraS
  30.11.2008, 20:36

  ahoj, my sme chodili 2x do týždna na 1,5 hodiny plávať, velmi sa nam to páčilo, aj sme mali 2 popludnia vyplnené -  teda boli tam sami, bez rodičov, len s lektrokou a bolo to take kombinované - plávanie, oddych+ pitie čajíkov, cvičenie, saunovanie

  Okrem toho chodila na 2 hodiny do tanečnej, to cez školku do ZUŠ


  Ak ste v Bratislava, tam bude isto veľa možností, my sme z maleho mesta a bol tu aj pre take 4- ročne detičky viac aktivít - okrem tanečnej ešte boli športove prípravky (tenis, futbal,...) ,výtvarná, angličtina. Na plávanie sme vozili do Žiliny. Skús sa spýtať v ZUŠ, alebo v Centrách volného času;-)     

   

 • stankaG
  01.12.2008, 16:38

  no u nás je od štyroch rokov gymnastika. máme aj chlapcov a dievčatá. je to veľmi dobrý šport, naučia sa trošku disciplíne a tiež sa vybehajú. k tomu rozcvičia telo, proste odporúčam. v ba iste je gymnastický klub kde majú aj detské skupiny.

+ -
Príspevkov: 6