Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Výbavička

anonym, 02.08.2009 09:57

Monitor dychu dieťatka

Ahojte mamičky, chcela by som sa vás opýtať na vaše skúsenosti s prístrojom na monitorovanie dychu dieťatka. Pomáha to predchádzať syndrómu SIDS. Máte niečo také? čo nakoniec rozhodlo, že ste si to kúpili? Ako ste si vyberali z ponuky? Akú značku máte? Za rady a odpovede ďakujem.

 • lulu80
  03.08.2009, 13:34

  Ahojky, monitor ti len a len odporúčam, pre tvoj kľudný spánok :lol: . Ja mám zakúpený Angelcare a som s ním max. spokojná - pozostáva z dvoch podložiek, čo Ti pokryje aspoň polovicu postieľky, takže bábo zachytí aj keď sa trošku povrtí. :P . Zažili sme samozrejme aj pár falošných poplachov. Nás to postavilo na nohy :lol:  a malú to prinútilo trochu sa prebrať a začať dýchať. Pri prvom synovi som monitor nemala ani som  o nom neuvažovala, ale dosť často som ho kontrolovala. Hlavne prvých 6 mesiacov. Pri dcére som sa rozhodla okamžite, nakoľko sa narodila v 37tt a aj poodgrgnuti dosť zvrackala - bála som sa, aby sa nezadusila. Aspoň sme s manželom pokojnejšie spávali. :)

 • terezBA
  23.02.2016, 10:57

  My máme tento http://www.funbaby.cz/baby-nanny-monitor-dechu/ a kúpili sme ho len tak, pre náš lepší pocit, dnes je bohužiaľ taká doba, že už malé detičky mávajú zdravotné problémy a tak sa cítim lepšie, keď viem, že v noci je v poriadku a nič sa nedeje :)

 • zuzka_1985
  05.03.2016, 13:12

  my sme mali monitor dychu babysense. zapozicali sme si ho z porodnice a boli sme s nim spokojni. pouzivali sme ho do jedneho roka a za ten cas sme nemali ani jeden plany poplach. vdaka nemu som mohla pokojnejsie spavat ;)

+ -
Príspevkov: 18