Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Výbavička

anonym, 09.04.2008 23:01

Stolička na krmenie

Uvažujem o kúpe stoličky, neviem sa rozhodnúť či mám kúpiť drevenú alebo plastovú. Poraďte mi pozitíva a negatíva, prípadne aj konkrétne druhy resp. značky.  :-) :-)

 • Zuzana581
  22.12.2008, 11:09

  Tak sa pripojím aj ja. My máme drevenú stoličku. Takú čo sa rozkladá na stoličku a stolček. Podla mňa je dobrá a používame ju dodnes. Malá má teraz 4 a pol roka a okrem toho, že na nej jedáva, tak sa tam aj hráva. Teraz čakáme druhé a pozerala som stoličku plastovú, ktorá sa dá aj polohovať, lebo to mi trošku chýbalo na tej drevenej, ale nie je to nič rozhodujúce. Natrafila som pri tom hladaní, na nie plastovú, ale inú a tá ma zaujala najviac. Je to stolička Concord LIMA: http://www.malvik.sk/Jedalenske-stolicky/redukcie-na-stolicke/Concord-Lima-09 Pripenňuje sa na všetky klasické stoličky popruhami, poťah sa dá krasne vyprať, je mäkký a stolička sa dá kamkolvek zobrať so sebou. Pre mňa vyhráva ona.

 • anvesa
  23.12.2008, 22:53

  My mame tiez tu bielu plastovu z Ikey, co spominaju dievcata pred mnou. Je vynikajuca. Absolutne jednoducho sa cisti, je lahka, bez problemov sa da poskladat a zobrat so sebou na navstevu (my tak chodime), na dovolenku - zaberie minimum miesta, a cena asi 700 - 800 korun (my sme si kupili pouzitu od jednej maminy za 400,-). Su na nej popruhy + pultik, ktory je mozne odmontovat - my sme to tak napriklad urobili a nasa dcerka s nami sedava pri stole.
  Tiez mi trosicku vadilo, ze je tvrda na sedenie, ale to sa da hravo vyriesit - vlozit dietatku pod zadocek 1 - 2 bavlnene plienky, aby to bolo makke, a tieto plienocky sa kedykolvek pri zaspineni jedlom jednoducho zobrat odtial prec a vyprat. Ziadne cistenie zahybov :-)

 • terezBA
  25.11.2015, 22:18

  My máme stoličku Cam Mini Plus a ja som s ňou spokojná. Neviem čo špeciálne by mala mať, pre mňa bolo dôležité aby bola pevná, pohodlná pre dieťa a aby mala prateľné poťahy takže toto všetko je splnené, neviem čo ďalej riesiť :)

+ -
Príspevkov: 18