Inteligentné hračky pre inteligentnú generáciu

Redakcia | 14. Oct 2009

Inteligentné hračky radu Fisher-Price môžu dnes napomáhať detskému vývoju viac než kedykoľvek inokedy.

 „Mami, je to modrá alebo červená?“, pýtajú sa Vaše deti. Čím viackrát im odpoviete, tým lepšie si to zapamätajú. Deti sú zvedavé bytosti, zaujímajú sa o veci okolo seba, skúmajú ich a chcú sa s nimi hrať. Stále sa vypytujú a chcú vedieť odpovede najlepšie ešte skôr, než sa spýtajú. Často nemáte včasnú odpoveď práve po ruke, a tak by sa Vám mohlo hodiť pár informácií o hračkách, ktoré Vám s odpoveďami s radosťou pomôžu.

Inteligentné hračky radu Fisher-Price môžu dnes napomáhať detskému vývoju viac než kedykoľvek inokedy. Svojím vzhľadom často napodobňujú skutočné veci, ktoré deti poznajú zo života svojich rodičov, a preto sú pre ne také lákavé. Mať vlastný stolček s notebookem, telefónom, pianom a knižkou dnes môže mať už batoľa, a to tak dobre vymyslený, že ho môže bravúrne ovládať. Taký stôl je plný lákavých farebných tlačidiel, ktoré po dotyku vydajú zmysluplný zvuk. Ten napomáha učeniu nových slovíčok a v kombinácii s motívom hračky rozšíri znalosti detí v rôznych oblastiach. Deti poznávajú písmenká, čísla, tvary, farby a dokonca získavajú aj základy angličtiny. Keď sú unavené, stačí prepnúť režim učenia na režim odpočívania s hudbou a prvý tanček je na svete!

Hovoriaci stolček ale nie je zďaleka jediná inteligentná hračka radu Fisher-Price. Roztomilý, hebučký psí kamarát má deti naozaj rád. Zhovára sa s nimi, spieva a učí sa s nimi zábavnou formou objavovať ten zaujímavý svet. Jeho veľké červené srdce sa rozsvieti vždy, keď deťom hovorí najmilovanejšiu vetu na svete: „Mám ťa rád!“.

Možno si nie ste istí, či by ste chceli mať doma hovoriacu hračku a možno už počujete svojho manžela: „Hovoriace hračky? To bude blázinec!“ Možno áno, ale Vaše deti nechcú nič iné, než to, čo máte vy sami. Dnešné deti sú obklopené predovšetkým takými vecami, ktoré vydávajú najrôznejšie zvuky – telefóny, automobily, televízia, počítače, domáce spotrebiče a veľký počet ďalších prístrojov, s ktorými Vaše deti žijú. To je svet, ktorý ich obklopuje a to je svet, ktorý chcú poznávať. Niet sa čo diviť, že taká zvuková hračka zaujme Vaše maličké oveľa viac než čokoľvek iné. A je to dobre. Dnešné inteligentné hračky majú tú výhodu, že učenie s nimi je oveľa rýchlejšie. Hračka je tu len a len pre Vaše dieťatko, zopakuje mu každú farbičku toľkokrát, koľkokrát bude potreba, zaspieva mu tú istú pesničku práve toľkokrát, koľkokrát si Vaše dieťatko bude priať a hra s písmenkami a číslami sa aj pre tých najmenších stane zábavným učením. A pozrite sa, čo všetko už ten náš malý predškoláčik dokáže! V škole mu to pôjde raz dva!

Vaše deti si hračky Fisher-Price zamilujú!

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: