V projekte MAMA roka 2020 sa blížime do finále. Hlasovanie je ukončené

Redakcia | 26. október 2020
Mama roka 2020

Odborná porota zložená z redakcie časopisu MAMA a ja, partnerov a ambasádorov súťaže vyberie jedného víťaza každej kategórie ako aj absolútnu MAMU ROKA 2020.

Životy plné odvahy, skúšok, ale aj inšpirácie a povzbudenia. Sila, obetavosť a láska – to sú hlavné témy vašich príbehov.

Ďakujeme, že ste sa s nami o ne podelili a že ste nielen nám, ale aj iným ľuďom ukázali, že VŽDY JE NÁDEJ. Či už ide o bežný život, podnikanie, čokoľvek.

Počas uplynulých týždňov ste mali možnosť nahliadnuť do zaujímavých a silných príbehov, ktorých autormi sú MAMY bojovníčky, podnikateľky, influencerky a OCKOVIA roka 2020. Viac ako mesiac ste ich mohli podporiť svojím hlasom.

Odborná porota vyberie víťazov v jednotlivých kategóriách

Teraz je rad na nás. Odborná porota zložená z redakcie časopisu MAMA a ja, partnerov a ambasádorov súťaže vyberie víťaza každej kategórie ako aj absolútnu MAMU ROKA 2020.

Okrem počtu hlasov zohrá úlohu aj sila a výnimočnosť príbehu a osobnosti ako takej. Redakcia si vyhradzuje právo na výber víťaza/víťazky tak, ako to je v pravidlách a štatúte súťaže.

V nasledujúcich dňoch bude prebiehať overenie a kontrola správnosti hlasovania a spracovanie výsledkov. O ďalšom priebehu súťaže vás budeme informovať, preto nás sledujte na www.mamaroka.sk

Víťazov okrem krásnych cien čaká aj uznanie od nás všetkých.