Následná mliečna dojčenská výživa HiPP BIO Combiotic®

Redakcia | 22. október 2012

Nová generácia následnej mliečnej dojčenskej výživy HiPP BIO Combiotic!

Nová generácia následnej mliečnej dojčenskej výživy HiPP BIO Combiotic:

  • jediná následná dojčenská výživa s unikátnou kombináciou Praebiotik® a Probiotik®
  • po vzore materského mlieka
  • v BIO kvalite
  • s cennými Omega-3 nenasýtenými mastnými kyselinami – dôležité pre vývoj mozgu a nervových buniek

Organizmus novorodenca je veľmi krehký. Preto potrebuje zvláštnu ochranu. Dojčenie je to najlepšie, pretože materské mlieko obsahuje všetky látky, ktoré Vaše dieťa potrebuje ku zdravému vývoju.

Predovšetkým dve zložky materského mlieka majú rozhodujúci význam: prebiotická vláknina a probiotické kultúry mliečneho kvasenia. Prebiotická vláknina (GOS - galaktooligosacharidy získané z laktózy) podporuje zdravú  črevnú mikroflóru. Probiotické kultúry mliečneho kvasenia sa usídľujú v črevách, kde potláčajú rast patogénnych zárodkov. Zdravá črevná mikroflóra pomáha posilňovať obranyschopnosť organizmu a znižovať riziko výskytu alergií.

Spoločnosť HiPP vyvinula novú generáciu následnej mliečnej dojčenskej výživy, práve podľa vzoru materského mlieka, navyše v BIO kvalite. Výroba mliečnej dojčenskej výživy v spoločnosti HiPP prechádza viac ako 600 kontrolami, ktoré sú prísnejšie, ako je predpísané zákonom. HiPP BIO pečať garantuje najvyššiu kvalitu a prevyšuje požiadavky kladené EU na BIO produkty.

Viac informácií o výrobkoch nájdete na tu:  www.hipp.sk

 

Dojčenie je najprirodzenejším spôsobom výživy dojčiat. Dojčenská výživa by mala byť používaná na odporučenie lekára. Spôsob použitia a ďalšie informácie na obaloch a webových stránkach.

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: