VYHRAJTE lístky na PETRŽALSKÝ FESTIVAL

VYHRAJTE lístky na PETRŽALSKÝ FESTIVAL

21.8.2019

Už 7. septembra vás aj s detičkami čakáme na Petržalskej míli - prvom ročníku behu, ktorý otvorí Petržalský festival.

Chystáte sa na tento multižánrový  hudobný festival, ale ešte nemáte lístky?

Viac info na: www.petrzalskyfestival.sk

Ak vaše deti milujú detské pesničky, potom už lístky na festival určite máte v peňaženke. Pokiaľ nie, stále nie je neskoro. Vystúpia obľúbení Mici a Mňau, Fíha Tralala so skupinou BABY BAND, Sníček Hugo a Kúzelník Peter či Šašo Jaro. Bude sa spievať, tancovať, kúzliť – o zábavu na celý víkend máte postarané. 

Užijú si aj deti

Petržalská víkendová veselica bude plná atrakcií, tvorivých dielní a workshopov. Deťom sa krásnymi hudobnými predstaveniami ukážu aj postavičky z Ľadového kráľovstva, a známa rybka Dory v hudobnom príbehu Do rozprávky s Dory. Vašich drobcov čaká aj detská show, ktorá zavŕši nedeľný detský program.

Domov vás to ale ťahať nebude, lebo v nedeľu popoludní vystúpia napríklad Elán Revival, Medial Banana či No Name. Ak máte doma puberťáka, toho určite poteší, že zaspieva aj raperka Sima a v závere dobre známy Rytmus. Čo si ale z programu vyberiete vy, necháme na vás.

Nezabudnite sledovať www.petrzalskyfestival.sk a pre vždy čerstvé novinky a informácie zo zákulisia lajknite FB a IG profil alebo #petrzkafest #petrzalskyfestival2019

Odpovedzte na súťažnú otázku a vyhrajte 2 lístky na celý víkend

V utorok vyhlásime víťaza :)

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Viera Oravec, Bratislava
Denisa Svetláková, Stupava

Výhercov budeme kontaktovať.

V prípade akýchkoľvek otázok, píšte na: kadvanova@orbisin.sk