SÚŤAŽ: vyhrajte skvelé FOTODARČEKY

SÚŤAŽ: vyhrajte skvelé FOTODARČEKY

27.8.2018

Vieme, že chvíle s vašimi deťmi sú pre vás veľmi dôležité a chceli by ste si ich uchovať nastálo.
Vďaka širokému výberu produktov Empikfoto si môžete uchovať spomienky podľa vašich predstáv. Je len na vás, či si vyberiete naše prémiové fotoknihy, kvalitné fotografie alebo fotodarčeky ako hrnčeky, vankúše alebo tričká.

S Empikfoto je všetko rýchle, jednoduché a v najlepšej kvalite. Produkty si môžete objednať na našej webovej stránke alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie.

FOTOKNIHA Vášho leta s EMPIKFOTO

Veľa ľudí si uchováva svoje fotky v počítači alebo priamo v telefóne. Vytvorte si tento rok radšej fotoknihu a uchovajte si zážitky so svojimi deťmi navždy.

Na stránkach www.empikfoto.sk nájdete viac ako 60 šablón, ktoré sa výborne hodia pre každú príležitosť, a ktoré vašu fotoknihu dotiahnu do dokonalosti. Vďaka jednoduchému a intuitívnemu systému vytvoríte fotoknihu za menej ako 3 minúty.

empik foto súťaž

SÚŤAŽ!!!

Pripravili sme pre Vás súťaž, kde traja výhercovia získajú ceny v hodnote 20 Eur. V našej súťaži však vyhráva každý a všetkých účastníkov odmeníme 25% zľavou na nákup na webe Empikfoto.sk

Víťazi budú vyhlásení na našej webovej stránke. Propagačné kódy na zľavu 25% na nákup na webe Empikfoto.sk budú zaslané všetkým účastníkom e-mailom.

Víťazmi našej súťaže sú:

1. Mária Bombárová

2. Edita Bytčanková

3. Petra Sovová

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.