SÚŤAŽ: Vyhrajte lístky na jedinečný DETSKÝ festival letectva

SÚŤAŽ: Vyhrajte lístky na jedinečný DETSKÝ festival letectva

25.4.2019

LETECKÁ SHOW, MODERNÝ CIRKUS A KONCERTY PACI PAC A FÍHA tralala so skupinou BABY BAND

Tešíme sa, že 4. a 5. mája budeme súčasťou najkrajšieho Festivalu letectva, aký kedy na Slovensku bol. Letecká show, spomienka na život generála Milana Rastislava Štefánika a náš Detský festival predpovedajú veľkolepú zábavu pre všetky vekové kategórie.

Zajo TURBO a Kohútik ŤUKI sa rozhodli po prvýkrát vyraziť za detičkami mimo Bratislavy.  A to je skvelá správa pre všetky deti a rodičov z Piešťan a ich blízkeho a ďalekého okolia.

Čo vám ponúkneme?

FESTIVAL PLNÝ ŠPORTU A CIRKUSU 

V našom obrovskom detskom areáli sa môžete tešiť na zónu športu so Sport Kids Academy, ktorá prinesie futbal v parádnych Futbox arénach, volejbal, bedminton, atletiku, sumo, detskú prekážkovú dráhu a ďalšie. Nebude chýbať úžasná zóna cirkusu, kde sa zameriame na žonglovanie s rôznymi predmetmi, točenie s hoolahopmi, vyskúšame si vašu rovnováhu v lezení po lane v ukrutnej výške 30 cm a zistíme aké ne/bezpečné je hrať sa s ohňom počas ohňovej show. 

NEBUDE CHÝBAŤ KÚZELNÍK PETER ŠESTÁK, ŠAŠO JARO, ČI ZÚBKOVÁ VÍLA

Veľké množstvo zábavných a nafukovacích atrakcií si možno vyskúšajú aj Kúzelník Peter Šesták či Šašo Jaro, ktorí vás počas celého víkendu budú sprevádzať svojimi kúzlami a bláznovstvami. Trochu vážnejšie ale o to viac hravejšie k nám pristúpi Zúbková víla, ktorá nám v spolupráci s hlavným partnerom Union zdravotnou poisťovňou a.s., vysvetlí aké dôležité je, starať sa o naše zúbky.

AJ VEĽKÉ DETI SI PRÍDU NA SVOJE

Aby Zajo Turbo a Ťuki nezabávali len malé detičky, pripravili sme niečo aj pre tie väčšie deti a násťročných „corgoňov“. Presne 400 metrov štvorcových letiska zaplavia herné konzoly Xbox. Budeme sa aj vzdelávať a učiť pomocou skvelej hry Minecraft Education Edition.

KONCERTY SKUPÍN PACI PAC A FÍHA tralala SO SKUPINOU BABY BAND 

Okrem toho vás počas celého víkendu čaká veľkolepá letecká šou, jazdy vrtuľníkom, prehliadky tých najrýchlejších a najstarších lietadiel. Jednoducho víkend plný zážitkov pre všetkých. Víkend, ktorý jednoducho nemôžete zmeškať.

Viac sa o podujatí dozviete na www.detskyfest.sk 

VYHRAJTE 4 lístky na tento jedinečný DETSKÝ FESTIVAL LETECTVA

Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa zapojili a poslali správne odpovede.
Vyžrebovali sme: 

Emília Czaganova, Plavecký štvrtok

Blahoželáme!!!!

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.