Súťaž o natáčaciu kulmu od Philipsu

11.11.2013

Každá mama chce byť krásna. Času vyčarovať zo seba krásavicu je však neskutočne málo. Keď už príde tá správna chvíľa, je dobré mať po ruke šikovných pomocníkov, s ktorými za niekoľko minút prekvapíte seba i druhých. Najmä dievčatá ocenia, keď mamina ich narodeninovú oslavu nielen skvele prichystá, ale aj sa upraví a je „za krásnu“. Tá hrdosť, že sa vyparádila kvôli nim je pre niektoré malé parádnice skvelým darčekom.

S kulmou Philips CurlControl HP8605 si vyčarujete kučery jednoducho a rýchlo. Navyše je šetrná k vašim i beztak namáhaným vlasom. Ochranu pred spálením zabezpečí keramická vrstva, ktorá rovnomerne rozkladá teplo i chladná špička, na ktorej si nepopálite prsty. Výhodou keramickej vrstvy je aj to, že vlasy sa na ňu neprilepia a lepšie sa kĺžu, čo ich chráni pred spálením. Aj keby ste na kulmu náhodou zabudli, po 60 minútach sa sama automaticky vypne. Kulma vám sama oznámi, kedy je dostatočne zahriata a pripravená na použitie – LED indikátor prestane blikať. Najvyššia teplota 200°C postačí pre dokonalý účes aj keď máte husté vlasy, nastaviť si ju môžete na otočnom regulátore ako jednu z ôsmich možností. S valcom o priemere 25 mm získate moderný vlnitý účes s prirodzene vyzerajúcimi voľnými kučerami.

Ak chcete vyhrať kulmu Philips CurlControl HP8605 v hodnote 29,99 eur, stačí ak do nedele 17.11. zodpoviete na jednoduchú otázku!

www.philips.sk

 

 

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Anna Šimková, Šaľa