SÚŤAŽ o masážne bylinné gély ALPA v nových obaloch

SÚŤAŽ o masážne bylinné gély ALPA v nových obaloch

18.9.2019

Ako hýčkať svoje nohy

Hovorí sa, že žena unesie veľa. A my veľmi dobre vieme, že to nie je žiadny mýtus. Naše nohy od okamihu, čo vykročia ráno z postele, začínajú kolobeh dňa v plnom nasadení. 

Občas sa stáva, že po náročnom dni naše nohy vážia aj „sto kíl“. Bolestivé chodidlá alebo dokonca mierne opuchy nás vedia celkom slušne potrápiť. Veľa kilometrov v nohách, keď beháme za svojimi ratolesťami, po obchodoch a úradoch. Toto všetko naše nohy zvládajú. Preto by sme nemali na ne zabúdať a tak, ako sa pravidelne staráme o pokožku svojej tváre a rúk, by sme sa mali odvďačiť aj im. 

Sprcha i masáž unaveným nohám pomôžu

Večer si, milé dámy doprajte uvoľňujúcu sprchu. Pre lepšiu cirkuláciu krvi v žilách je dobré striedať studenú a teplú vodu, postupujte od chodidiel k stehnám. Po „kúpeľňovej seanse“ by mala nasledovať jemná masáž. Postupne masírujte chodidlá, lýtka a stehná. Automasáž je síce fajn, no oveľa príjemnejšie bude, ak vás takouto masážou rozmazná partner.

Po vymasírovaní nechajte nohy oddychovať na vyvýšenom mieste podložené vankúšom. Takto dosiahnete ich najlepšiu regeneráciu, aby ráno mohli opäť rezko vyskočiť do nového dňa.

K dokonalému relaxu nôh vám pomôžu aj kvalitné masážne produkty

Ideálne sú tie s výťažkami bylín. Tradičná značka ALPA má vo svojom portfóliu bylinné masážne gély a krémy s výťažkom gaštanu, kostihoja alebo arniky. Základ tvorí francovková bylinná receptúra doplnená o extrakty bylín, z ktorých každá plní svoj účel.

Alpa masážny gél gaštan robí vynikajúcu službu práve unaveným nohám po celodennom státí. Gaštan a rozmarínová silica nielen upokojujú a osviežujú, ale zároveň priaznivo pôsobia na cievny systém. Preto je vhodný pre ženy, ktoré majú sklon ku kŕčovým žilám.

Kostihoj je už podľa názvu určený na miesta ubolené úrazom. Po masážnom géle  Alpa kostihoj siahnite pri zraneniach šliach, pomliaždeninách alebo výronoch. Tento gél obsahuje aj kosodrevinové silice a výťažok z klinčeka, ktoré majú protizápalové, dezinfekčné a mierne znecitlivujúce účinky. Je preto vhodný aj pri úľave od reumatických bolestí kĺbov.

Veľmi šikovný do každej dámskej kabelky je Alpa masážny krém arnika. Ak rady športujete a občas to skončí (ne)želanou svalovicou, je dobré mať po ruke prvú pomoc na bolestivé miesta. Arnike v tomto kréme sekunduje výťažok zo škorice a rozmarínu a preto pôsobí aj aromaterapeuticky. 

Viac informácií o všetkých produktoch Alpa nájdete na www.alpa.sk

Súťaž žrebujeme 26.9.2019

Odpovedzte správne na súťažnú otázku a VYHRAJTE masážne bylinné gély ALPA v nových obaloch

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme 5 z Vás, ktorí získajú balíček týchto produktov.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Mária Pénzešová, Nové Zámky
Martin Zrnek, Partizánske
Soňa Horáčková, Sereď
Lubomira Kolencikova,Trstena
Martina Kaisova, Bratislava 

Výhercovia budú kontaktovaní emailom. V prípade akýchkoľvek otázok píšte na: kadvanova@orbisin.sk