SÚŤAŽ o 3 x topánočky od Ježka Bežka!

SÚŤAŽ o 3 x topánočky od Ježka Bežka!

8.7.2019

V spolupráci s hravou detskou obuvou Ježko Bežko spúšťame skvelú letnú súťaž o nádherné topánočky!  

ČO MÔŽETE VYHRAŤ?

Či už sa rozhodnete pre doplnenie sandálkovej výbavy, alebo počkáte na papučky, či celoročky z novej kolekcie, výber je na Vás. Určite však nebudete mať problém vybrať zo širokej ponuky obchodu parádne kúsky pre svojho bežkavého drobca, či už priamo v obchodíku, alebo v e-shope.

V ich ponuke nájdete výberové kúsky topánok a doplnkov pre deti od narodenia až po cca 7 rokov.

HRAVÁ DETSKÁ OBUV

Ježko Bežko je hravá detská obuv, pretože ako jediná svojho druhu má predajňu v Bratislave venovanú hlavne deťom. Tie sa môžu zahrať v obrovskom detskom kútiku, kým si Vy prezeráte ponukua vyberáte vhodné typy topánok na skúšanie.

Je to rodinný podnik, kde manželia Gajdošoví prinášajú vysoko kvalitné a zaujímavé kúsky.  Nájdete tam mix tradičných a nových, „neokukaných“ značiek z lokálnejšej výroby, EÚ, ale aj USA. 

Ponúkajú výber klasickej aj barefootovej obuvi. Ich zásadou však je, že predávajú len to, čo by obuli vlastným deťom. Dbajú aj na ochranu životného prostredia, či pomoc slabším. 

Ježko Bežko neponúka iba to, čo majú všade. Prináša kolekcie od osvedčených, ale aj nových výrobcov detskej obuvi, a tak je ich sezónna kolekcia vždy unikátna.

PODMIENKY SÚŤAŽE: 

Aby ste sa stali jedným z troch výhercov, stačí napísať, aké značky z ich ponuky ste doteraz nepoznali, a ktoré Vás zaujali. Odpoveď nájdete na www.jezkobezko.sk, ale nezabudnite sledovať aj ich facebook stránku Ježko Bežko, aby Vám neunikli žiadne novinky! 

Súťaž bude trvať do konca júla, a vyžrebovaní šťastlivci si musia cenu – 1 pár detských topánok podľa vlastného výberu z aktuálnej ponuky obchodu - vybrať a vyzdvihnúť do 31. 8. 2019. 

Súťaž  ukončená! Blahoželáme:

Lucia Zisková

Katarína Vrábelová

Eva Mošatová

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.