Lepenie nikdy nebolo ľahšie

Lepenie nikdy nebolo ľahšie

23.9.2013

Poznáte to, keď sa vašim deťom dostane do rúk lepidlo? Celé sú od neho ufúľané a papierik nie a nie prilepiť na svoje miesto. Z tenkej vrstvy lepidla je hrubá a nádejný výtvor nevyjde. S obľúbenými lepiacimi tyčinkami značky Pritt od spoločnosti Henkel to však ide ľahko. Tvarom sú prispôsobené detskej ruke a aktuálne sú v ponuke v špeciálnej farebnej edícii. Novinka Pritt Gamafix servítková technika prináša zase zábavu dospelým. Aj staré veci tak môžu vyzerať krásne. Vyzdobte si darčekovú tašku, črepník, či dózu do kuchyne. Lepenie nikdy nebolo ľahšie!


Či už deti niečo vyrábajú alebo len zliepajú dokopy, vždy siahnu po starom známom tekutom alebo tyčinkovom lepidle. Obe možnosti sú nenahraditeľnými pomocníkmi v detskej izbe, škole a škôlke, kde deťom prinášajú radosť.

Zázračná lepiaca tyčinka Pritt Pink Stick je čisto dievčenská záležitosť. Ružový obal a ružové lepidlo poteší každú malú slečnu. Magická tyčinka modrej farby sa po nanesení modrej lepiacej masy o chvíľočku kúzelne premení na transparetnú. Čáry máry fuk a všetko je zlepené.

Poznáte servítkovú techniku? Vďaka nej premeníte aj staré nepotrebné predmety na zaujímavé a krásne. Stačí vám k tomu len pár šikovných rúk, servítka, lepidlo, prípadne akrylové farby, nožnice a krásna dekorácia je na svete. Henkel prináša špeciálne pre túto techniku nového skvelého pomocníka s názvom Pritt Gamafix servítková technika. S jeho pomocou môžete lepiť nielen servítky a papier, ale fotografie, korok, kožu, plsť, textil a mnoho ďalších materiálov.


viac na www.pritt.sk

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Oľga Majerová, Handlová

Martina Kubalová, Bratislava

Magda Vravniková, Zvolen

Zlatica Drinová, Trnava

Romana Mojžišová, Žiar nad Hronom