Dojčenie je krásne

Dojčenie je krásne

10.9.2012

Obdobie dojčenia je sprevádzané aj potrebou dokonalej starostlivosti o jemnú detskú pokožku. Pre tento účel Lansinoh prináša produktovú radu Lansinoh baby.

Bariérový krém na zapareniny od Lansinoh baby má na rozdiel od iných produktov elegantnú nemastnú štruktúru, a tak sa hladko a jemne nanáša na citlivú pokožku vášho dieťatka. Mamičky milujú na tomto kréme, že je biely, a tak vidia, kde ho naniesli, no úplne sa rozotrie a nezanechá žiadne (ani biele) stopy na rukách, oblečení, či dieťatku! Unikátna zmes špeciálnych prísad vytvára trojitú ochrannú formulu Lansinoh s obsahom lanolínu pre upokojenie detského zadočka a zabraňuje návratu podráždenia.

Detské utierky na čistenie a starostlivosť od Lansinoh baby obsahujú lanolín, sú mäkké a jemné pre citlivú detskú pokožku. Sú pevné a pohodlné s kusovým dávkovačom, ideálne pre dojčatá, ktoré potrebujú častejšie meniť plienky. Dokonale vyčistia pokožku v plienkovej oblasti, pritom nedráždia a už pri čistení ošetrujú vďaka obsahu lanolínu. Chránia pred vysychaním a trením v plienkovej oblasti. Poskytujú ochrannú bariéru pred vlhkom medzi menením plienok.

SÚŤAŽ UKONČENÁ! BLAHOŽELÁME.

Valéria Hroncová, Smolenice

Silvia Podmanická, Krásno nad Kysucou

Hanka Kolosová, Trnava

Júlia Marková, Humenné

Diana Hontiaková, Bytča