Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Snažilky

anonym, 05.11.2011 20:10

Pocity pri snazilkovani

Baby, ako vnimate to nase snazilkovanie? my sa o mimi snazime este len cca. 3-ti mesiac, ale uz mi to trosku udiera na mozog :iscrewloose: nie to, ze to este nevyslo, ved 3 mesiace snazenia su kratka doba, ide skor o to, ze mi to pride take trosku nasilu, ze sa ma muz stale pyta ake mam dni a ked poviem, ze plodne, tak sa milujeme a ked poviem, ze neplodne, tak zaspi snad do minuty po tom, ako si lahneme, lebo je unaveny z prace :-( takze ked sa aj milujeme, pride mi to take neprirodzene, akoby nasilu, ze mame sex len za ucelom babatka. ja by som chcela, aby sme sa milovali nielen v plodne dni, ale aj inokedy, len tak, preto, ze po sebe tuzime, skratka, aby to bolo take prirodzene, normalne, neorganizovane, spontanne... hm, aj Vy mate niekedy pocit, ze je to take nasilu? asi vyhodim ovulacny tester von oknom a "vyhlasim" ze mam plodne dni dnes, zajtra, pozajtra... stale :rofl:

 • anonym
  05.11.2011, 20:24

  my sme sa o babatko snažili 8 mesiacov, ale NIKDY sme nerátali plodne - neplodne dni, milovali sme sa častejšie ako v iné mesiace, ale nikdy nie nasilu. Paradoxne to vyšlo práve v taký mesiac, ked sme boli spolu málo :baby:

  Nechapem, prečo sa do toho takto tlačíte, prestaň počítať, prípadne vyhoď ovulačné testy, ak si nakúpila - to su veci pre ludí s problémom, ktorým sa trebárs rok babo nepodarilo. Nie pre mladých zdravých manželov, ktorí sa ešte len začali pokúšať! Hlavne si to užite, babo sa podarín skor, ako sa nazdáte ... a ked sa manžel nabudúce bude pýtať, povedz že nevieš :idoh: ... ale milovať sa chceš aj tak :tongue:

 • anonym
  06.11.2011, 16:14

  tak nerátaj plodné a neplodné dni

 • anonym
  06.11.2011, 22:24

  Ja mam pocit, že chlapy to preživajú viac ako my ... Ja meram a rátam, len aby bol spokojný ;-)

 • anonym
  06.11.2011, 22:24

  Ja mam pocit, že chlapy to preživajú viac ako my ... Ja meram a rátam, len aby bol spokojný ;-)

 • anonym
  06.11.2011, 22:24

  no my sa snažíme ešte len mesiac,tak zatial taký "problém" nemam...Ale pri prvom babätku asi tak po pol roku,som mala presne taký istý pocit ako ty....aj ked sme neriešili plodne a neplodne dni,ale stále mi to pripadalo,že sa milujeme len za učelom splodiť bábo,a pravdupovediac,občas ani chuť nebola :excited: ale tak veľmi sme chceli dieťatko... :whistle: :green: no a po roku,keď sme si povedali,že to už prestaneme riešiť,že skôr,či neskôr sa to predsa musí podariť.......sa podarilo... :D asi mesiac nato :D :green: takže vtedy ked sme sa na to najmenej "sústredili"...........tak skúste s manželom nemyslieť stále len na bábätko pri milovaní a uvidiš,že sa to podarí!držím pršteky :tup: :tup:

+ -
Príspevkov: 5