Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Snažilky

anonym, 05.08.2011 21:29

trombofília, nádor a bábätko

Ahojte mamičky! Vopred sa musím priznať, že sa viac menej potrebujem hlavne "vypísať".
Mám trombofíliu (poruchu zrážanlivosti krvi). Predpokladala som, že to asi mať budem, keďže to máme v rodine no mne to, žiaľ, určili až po tom, ako som v 1. mes. tehotenstva prišla o bábätko. Doslova pár týždňov na to som si našla hrčku v prsníku. A vôbec nie malú. Nastali bolesti, najskôr na 1 potom aj na 2 prsníku. Vyšetrenia ukázali, že je to nádor, no našťastie nezhubný. Veľmi by sme chceli bábätko, aj sa oň už poctivo snažíme, no zatiaľ bez úspechu. Som totiž psychicky úplne v nepohode. Som zúfalá z toho potratu, do toho bolesti pŕs a aby toho nebolo málo, mám depky z toho ako vyzerám. Pri prvom tehotenstve som totiž pribrala takmer 30 kíl no takmer všetko mi ostalo.
Som z toho všetkého zúfalá, veľmi sa bojím, že opäť potratím, som zúfalá zo seba.

 • verini
  06.08.2011, 07:29

  K tomuto je len velmi ťažko niečo napísať, čo by ťa povzbudilo...
  akurát ti môžem zaželať vela síííl a trpezlivosti, aby si tuto ťažku situáciu zvládla..aby si skusila si zobrať z toho len to pozitívne, a to napr. to že tie nádory su nezhubné.....
  držím ti palce a verím, že sa ti podarí mať bábätko.. :flowers:

 • lolonka
  06.08.2011, 09:45

  ahoj

  ja som mala tiež na každom prsníku nádor...a tiež nezhubné....asi pred 9 rokmi mi ich vybrali..a nemám odvtedy žiadne problémy... :D :D ....a k bábätku...ti držím palčeky...inak aj švagriná mala nejaký takýto problém so zrážanlivosťou krvi...a musí hneď ako ostane tehotná brať nejaké injekcie...lebo by potratila...tak bola radšej na umelom...a hneď nasadili injekcie...a dnes je v šiestom mesiaci.. ;-) ;-)

+ -
Príspevkov: 2