Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Snažilky

anonym, 28.04.2015 21:00

prosím o radu!!!

Ahojte, viem, že takáto téma tu už určite bola diskutovaná, ale už som z toho dosť nervózna tak by som chcela vedieť názor aj Vás ostatných. V dnešný deň mi mešká menštruácia už 15 deň. Robila som si už viacero testov jeden 5 dni po očakávanej menštruácii a daľší asi 8 deň a obe boli negatívne. Neviem či takéto meškanie mohli spôsobiť antibiotika, ktoré som brala na zápal močových ciest ale zdá sa mi už priveľké meškanie. S partnerom máme pravidelný styk bez ochrany. Som veľmi nervozná, babatku by som sa tešila, ale už výsledok chcem vedieť lebo takáto neistota je na nervy. Navyše s aobávam či bude všetko ok keď som brala antibiotika ak som už bola tehotna a ešte som prekonala aj brušnú virozu. PMS ktorý je u mna pravidelný a veľmi neprijemný nemam žiaden sem tam citim bolesť v podbrušku ako na kramy ale stále nič niekedy bývam už nervozna istý čas som prestala mať chuť na sex, už som z toho zmatena. Prosim napíšte mi Vaše skúsenosti či názory budem Vám veľmi vďačná.

 • petus
  30.04.2015, 23:14

  Moja rada znie, treba kúpiť naozaj kvalitný tehu test, ja som si kupila taky lacny z obchodneho retazca a vysiel negativny, ale tiez mi takto dlho meskalo plus mi uz bolo zle, tak som za jeden v lekarni vyvalila asi 6 eur a ten uz mi spolahlivo ukazal vysledok - tehotenstvo :) meskala mi vtedy menstruacia asi 14 dni...

 • kackacena
  27.10.2016, 14:30

  No ja by som sa tiež nespoliehala na nejaký lacný dostať aj v lekárnin kvalitnejšie aj lacnejšie ako 6 eur a ukážu spoľahlivo.lebo každá anomália v cykle alebo v chutiach ženy nemusí byť tehotenstvom ale niekedy môže :_) skús :-)

 • autumn11
  03.11.2016, 13:55

  antibiotiká môžu sposôbiť meškanie menštruácie. Pokiaľ testy vychádzajú negatívne, tak pravdepodobne nejde o tehotenstvo. A kúpila by som si digitálny tehu test. Ten sa mi zdá spoľahlivý.

 • dominika
  14.12.2016, 11:25

  Ja by som na tvojom mieste zašla k lekárovi aby si si mohla byť na 100 % istá. Testy sú fajn ale predsa mať to čierne na bielom :D

+ -
Príspevkov: 4