Diskusie

Vytvoriť diskusiu

pôrodnica-pôrodnik-Nitra

ahoj, chcela by som vedieť, či sa v nitrianskej nemocnici oplatí mať zazmluvneného lekára, alebo to nechať na toho kto bude mať akurát službu????? Riešim dilemu, bo moja rodina chce aby som mala zazmluvneného lekára, svokra je proti, že na čo......hmmmm???

  • barimovka
    30.06.2011, 21:35

    Ja si osobne myslím, že mať vybratého pôrodníka je blbosť, pretože ja verím v osud a je jedno kto tam bude všetko dopadne tak ako má.Okrem toho si myslím, že je to dosť peňazí - koľko pýtajú. A ešte si myslím, že záleží na tom koho by si si vybrala.Ja som rodila v Nitre začiatkom júna a mám tam aj známu gynekologičku, ktorá chcela aby som si ju vybrala ale z finan.dôvodov som to neurobila a z môjho presvedčenia že všetko bude ako má byť.Potom keď som bola hospitalizovaná pred pôrodom tak povedala že keď sa to rozbehne mám jej zavolať.No rozbehlo sa to večer a ja som vedela že má nejaký súkromný program tak som jej nevolala.Primár vedel že sa poznáme a mala som šťastie lebo v ten deň mal službu.A možno by to nebolo dopadlo dobre, keby tam nebol, lebo malý mal pupočnú šnúru okolo krku a srdiečko mu klesalo dole - tie ozvy čo merajú.Nechali ma trápiť až nakoniec zavolali primára nech rozhodne a povedal že rýchlo musia robiť sekciu.Bol to hrozný zážitok, ktovie ako by to bolo dopadlo keby tam nebol.Tak ak si budeš vyberať tak si vyber primára.

  • Andreyca
    27.07.2011, 09:13    Podla Tvojho prispevku musim jednoznacne povedat - vybavit si lekara. Mozno keby tam bola ta znama lekarka resp. si mala vybaveneho lekara, tak by sa jednalo rychlo, ked uz klesali ozvy. S poslednou vetou celkom suhlasim.

+ -
Príspevkov: 2