Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Pôrod a po pôrode

Kika222, 17.05.2011 15:11

Video pôrodu

ahojte maminky a tehulky nepoznate nahodou stranku na internete na ktorej je ideo porodu?Ale aby bolo slovenske alebo česke a take upriamene na dychanie kedy ma mamička dychaťť ,uvolniť sa .Ak by ste nahodou o nejakom vedeli dajte prosim LINK.Dakujem vopred velmi pekne. :idance:

 • anonym
  19.05.2011, 09:40

  To je na tvoju prípravu na pôrod? Ja by som ti doporucila nepozerat si take videá. Skreslia ti to a vyplasia. Doktor ti počas pôrodu presne bude hovoriť ako a kedy sa máš nadychnut a potlacit. Nejaké dýchanie prípravne je podla mna zbytocne. Pôrod sa moze rôzne vyvíjať, a doktor to riadi a instruuje ta.

 • kikusa24
  21.05.2011, 22:40

  Ja som tiež toho názoru, že také videá radšej nepozeraj a hovorím ti to z vlastnej skúsenosti. Vedela som síce čo ma čaká a ako to prebieha, ale skôr ma to vyplašilo akoby som sa z toho niečo naučila. Ja som také videá videla v telke, vtedy chodil taký seriál o tehotných ženách. Niekedy tam boli zaujímavé príbehy a dalo sa z toho aj vziať si nejaké ponaučenia, ale videla som aj veci, ktoré som dopredu asi vidieť ani nemusela. Na to tam sú s tebou na sále predsa sestričky, aby ti pomohli.

 • emilie
  27.05.2011, 06:22

  určite by som no nepozerala..........doktor a sestričky ti pomôžu ;-)

 • anonym
  27.05.2011, 12:53

  dievča zlaté kašli na videá, realita je iná a každý pôrod je iný, ako vravia dievčatá vyššie len sa vyplašíš ;-) neboj sa bude tam okolo teba odsť ľudí aby ťa viedli a aj sama budeš tak trochu vedieť čo máš robiť

  porodilo xy žien pred tebou bez videa, porodíš aj ty ;-)

 • anonym
  02.06.2011, 14:09

  Kiež by boli svojhočasu takíto útlocitní aj naši učitelia na zdravotke. Pôrod sme zhliadli povinne a naživo, mali sme 15 rokov a drvivá väčšina z nás sme boli panny, nevedeli sme si zatiiaľ predstaviť ani to, ako sa nám tam ,,zmestí" partner, nie to celé dieťa. To babulko malo skoro päť kilo, mamina si vytrpela svoje, my všetky bledé ako uteráky. Väčšina z nás si vtedy povedala, že nikdy... Ale už na prvú pomaturitnú stretávku sa väčšina z nás dovalila s fotkami bábätiek, alebo s bruškom.

+ -
Príspevkov: 5