Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Laser alebo plastika po cisárskom

Milé mamičky, máte niektorá skúsenosti so škaredou jazvou po cisárskom? Ja osobne ju mám dosť hroznú,je červená, vypuklá a tvrdá,  chcela by som si ju dať spraviť na plastike, len neviem, či mám veriť laseru, alebo radšej nanovo vyrezať a zašiť (do tohto sa mi veľmi nechce). Máte niektorá s týmto skúsenosti? Aký bol výsledok, ste spokojné? Prípadne môžete napísať aj kde Vám to robili, ďakujem za rady.
PS: Vyskúšala som už všetko možné, od mastičiek, náplastí, masírovania aj mäkkého laseru a nič nepomohlo :*-(

 • anonym
  08.04.2011, 22:28

  Ahoj, no ja mam chvalabohu jazvu po dvoch cisarskych skoro neviditelnu. Zato dcerka ju ma na nozicke hroznú. Bola viackrát operovaná kvôli DDH - luxácia bedrového klbu. Má takú keloidnú jazvu na nožičke. Momentálne chodime na kožné na laser. Absolvuje momentálne druhú procedúru, a má naordinovanú ešte jednu s mesačnými  prestávkami. Jedna procedúra obsahuje 12x laser 3x do týždna. A každý den masírujem jazvičku 2x denne DERMATIX gélom. Jazvička bola taká škaredá fialová a vypuklá. Už teraz začína celkom pekne blednúť. Toľko moja skúsenosť.

 • anonym
  09.04.2011, 13:10

  ďakujem za radu, verím že Vám ten dermatix pomôže, mne to nepomohlo, skúsila som už všeličo a neverím už na zázrak, jazva je už 2 ročná, takže už iné východisko nevidím, ale Vám držím palce :tup:

 • anonym
  09.04.2011, 17:21

  A Contractubex gel si už skúsila? známa mala staršiu jazvu na krku a jej to pomohlo

 • anonym
  09.04.2011, 21:18

  Ano aj to som skúsila, ale ani to nezabralo, :-(  ale aj tak dakujem

+ -
Príspevkov: 4