Diskusie

Vytvoriť diskusiu

nemocnica Bojnice

Chcela by som doporučiť všetkým tehulkám túto nemocnicu.

Personál: skúsení a príjemní lekári odborníci (ústretoví aj k pôrodným plánom...), sestričky milé, ochotné, nápomocné, primár príliš vtieravý (strašne si zakladá na názoroch maminiek a aj primerane usmerňuje svojich podriadených)

Služby: pôrod do vody, otec pri pôrode od 1. pôrodnej doby, predpôrodná príprava, polohovateľné pôrodné kreslo - možnosť rodenia v rôznych polohách, odber pupočníkovej krvi, možnosť voľby nástrihu a klistýru, pomoc pri kúpaní bábatiek, pomoc pri rozbehnutí laktácie a riešení problémov s ňou (odstriekavanie mliečka, masáže, obklady), technika kŕmenia babatiek odstriekaným mliekom a dokrmovanie, fotenie babatiek na pamiatku na také preukazy, možnosť uverejnenia fotky v miestnych novinách, pre veriacich - požehnanie babatka nemocničným kňazom 

Ubytovanie: 1 nadštandardná izba (s vlastným soc. zariadením, TV, ,minikuchynka, možnosť výberu jedál, možnosť návštev priamo na izbu), 10 izieb po dve maminy (2 postielky, prebalovací pult, keramická vanička, skriňa na veci), možnosť návštev v návštevnej miestnosti)

Ja som tu rodila už 3X a nemenila by som. Ležala som už aj v Ružinove a na Kramároch, v BB a len som sa utvrdila v tom, že v Bojniciach je super.

  • Žiadne príspevky v diskusii

+ -
Príspevkov: 0