Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Prešovský kraj

anonym, 16.06.2008 00:47

Sabinov

Ahojte,
je tu niekto zo Sabinova? Ozvite sa, pokecame. :lol: :lol: :lol:

 • anonym autor
  24.06.2008, 16:01

  ahoj
  nie som zo sabinova ale vydala som sa do sabinovského okresu :lol: .pár kilometrov od sabinova mám manžela.inak pochádzam z košic.ak chceš môžme pokecať.
  pa pa

 • anonym autor
  25.06.2008, 09:06

  Ahoj,
  som rada, že si sa ozvala. :lol: :lol: :lol: A kde byvate?

 • anonym autor
  25.06.2008, 12:27

  ahoj
  momentálne v ke manžel pracuje v zahraničí a tu mám lekára takže tu mi je teraz bližšie ako cestovať stále hore dole.
  manžel pochádza z niž.slavkova.

 • anonym autor
  25.06.2008, 23:06

  Ahoj,
  takže ty si mamička "čakateľka" jeeeeej :lol: . My to už mame za sebou,(náš chrustik má 13 mesiacov)  ale veľmi rada spomínam na to prekrásne obdobie.  Viem viem, teraz ti je už  ťažko a hlavne tie horúčavy, ale ten zázračik , ktorý budeš potom držať v náručí ti to všetko vynahradí.Ten kraj odkiaľ pochádza tvoj manžel dobre poznám, moji rodičia odtiaľ pochadzaju nie priamo zo Slavkova,ale blízko. Je to jeden z najkrajších kutov Slovenska, proste moja srdcovka. Travim tam každý voľny vikend. Držkaj sa. Pa pa Ozaj už viete čo to bude?

 • anonym autor
  28.06.2008, 15:29

  ahoj
  tak ja už jedno dievčatko mám a teraz budeme mať chlapčeka (ak ma lekár neoklamal :roll: :lol: ).ale nie vravel že ma všetko tak ako má byť.mi sme v slavkove boli každý víkend kým manžel pracoval v us steele teraz je v taliansku takže som tu v ke.totiž ja tam mám už trvalý pobyt ale teraz potrebujem chodiť k lekárovi do poradne tak je to tak lepšie.je tam pekne moja mama odtial pochádza tak som sa manželíkom aj zoznámila :lol: .
  pa pa

 • anonym autor
  02.07.2008, 16:58

  Ahoj,
   my sme si spravili predlžený víkend v Tichom Potoku. To bolo super :tup: :tup: :tup:  Asi tam budeme teraz častejšie, lebo v byte máme strašný hic. A tam je dvor, chladok a malý si tam môže kľudne behať koľko chce. :-P  Takže ak to výjde budete mať teraz chlapčeka? Hlavne nech to babo a aj ty ste zdravučkí.
  Máte to asi dosť perné keď manžel je preč, ale ked ti ma kto pomôcť tak sa to asi dá zvládnuť. Tento víkend sa chystáme do Východnej a v nedeľu do Levoče, dufam,že to výjde lebo malý bol včera očkovaný a dostal teplotky. J e trochu mrzutý :-S a plačlivý :*-( , tak hádam nám to výjde.Držkajte sa. Pa pa
  PS: Ako si si dala  tickery ? Skušam to tak aj tak a akosi sa nedarí :evil:

 • anonym autor
  02.07.2008, 18:44

  ahoj
  keby som nemala také bruško ako mám tak by som aj ja bola s malou v slavkove a nemala o mesiac termín.
  mne to je osobne jedno či bude dievča alebo chlapec  nech je to zdravučké ja som sa len tak pýtala lekára.no a manželík bol s tou správou nadmieru spokojný :wink: .
  do východnej by som šla aj ja aj do levoče.ale čo už možno budúci rok alebo o dva :roll: :lol: .
  tten tickerik skús kliknúť na môj a potom podla postupu aký tam je.
  tuším prvé zadávaš dátum narodenia dietaťa (ktoré narodeniny bude sláviť)
  druhé čo tam napíšeš (naš drobec sa narodil .......)
  tretie si musíš prekopírovať do podpisu druhé (začína to url : .......)
  nie som si istá ako to bolo celé ale nejako tak som to robila

  :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( .

 • anonym autor
  11.07.2008, 17:49

  ahoj,
  dlhšie som sa neozvala, Oliverko bol totiž chorý. Tie teploty po očkovaní sa ukázali ako viróza, takže sme sa liečili doma. Bol prvý krát chorý, tak si ma asi vieš predstaviť :shock: Mal dosť vysoké horučky, ale chvala Bohu nebolo to zapalové, tak som celkom rada. že už to je za nami. V tej Východnej a ani v Levoči sme neboli , tak možno nabudúci rok :lol: Včera sa mojej kamoške narodilo dievčatko, tak aj tebe držim palce. pa pa držkajte sa Oliverko posiela veľku :kiss: Tvojej slečne

 • anonym autor
  15.07.2008, 14:41

  ahoj
  tak mi sme mali min týžden malé prekvapko ocko nám totiž prišiel domov o pár týždnov skor ako sme boli "dohodnutý"a tak sme boli celý týžden v slavkove.dnes sme prišli pretože zajtra ideme na očkovanie a ja v piatok do šace do poradne.to pôjde s nami aj ocko tak uvidí naše bábo na ultrazvuku.
  malý je už zdravý.mi sme boli tiiež trochu prechladené.
  zatial pa

 • anonym autor
  07.09.2008, 11:51

  Ahoj Majka,
  gratulujem Vam k novému prírastku do rodinky. Nech Vám synček rastie do krásy :D a nech mate z neho po celý život len rados :lol: ť a ešte mu prajeme vela mliečka zdravíčka a hlavne lasky, aby vaš život bol jedna veľká RADOSŤ. My sme celé leto mimo Sabinova takže preto som nepísala. Malý bol celé prázdniny vonku na čerstvom vzduchu, tak nám toto leto zbehlo ako voda. Ked budeme opäť doma dufam, že sa ozveme častejšie. A ako to zvlada malá, že už nie je sama? Tak sa držkajte pa pa.

 • anonym autor
  12.09.2008, 20:07

  ahoj
  dakujeme.máme sa fajn drobec rastie,priberá.malá to zvláda velmi dobre na počudovanie.malému by vždy len dávala pusinky.mi niekedy bojujeme s tou našou kolikou ale nie je to také hrozné ako pri karinke.
  vy sa ako máte?
  pa pa

 • majka25
  28.11.2008, 12:17

  ahoj

  ako sa máte?neozývate sa.
  mi celkom dobre.boli sme v slavkove tak sme prišli chorí.tak aj také spanie sme mali.prevčerom ráno tobino vstal o tretej síce zaspal okolo pol šiestej ale karinka tak tá bola od štvrtej hore.zatial sa to dá zvládnuť.karinku  by som chcela dať na bud rok do škôlky tak uvidíme či to tak aj bude.
  v stredu sme boli na očkovaní tak teraz trošku tobino teplotuje ale nie je to hrozné.

  pa pa pa  ozvite sa 
  karinka posiela  :kiss: :kiss: :kiss:

+ -
Príspevkov: 12