Diskusie

Vytvoriť diskusiu
 • anonym autor
  16.07.2008, 13:29  uz mame naplanovane ze sem pojdeme....mala sa uz velmi tesakuje a dokonca ma doma saty ako princezna Bell:-D

 • anonym autor
  26.07.2008, 10:26
  Ahoj, aj my ideme, naša má zasa len také biele, ako svadobné :P , ale aspoň niečo, ideme aj so svokrovcami :-S  a švagrinou, jej mužom a malým :-(  ale vraj tam idú aj naši známi ;-)

 • anonym autor
  28.07.2008, 21:25

  BLUMCHEN....dobre sa zabavte a mozno sa aj stretneme ;-) ak budes vidiet kucerave dievcatko v zltych satach ako princezna Bell :-D  tak sa k nam priznaj;-)

 • anonym autor
  29.07.2008, 06:21

  OK, budem Vás hladať, naša Vanesska bude mať biele šatky :D

 • anonym autor
  02.08.2008, 21:33

  BLUMCHEN....no co boli ste?????? My sme boli a bolo super,teda az na to mnozstvo ludi,ale dalo sa.....aj som vas hladala:green:

 • anonym autor
  03.08.2008, 22:01

  Dnes sme boli v ZOO Lešná pri Zlíne, no musím povedať, že som na tolké chvály od toho čakala aj viac:s Vstupné je v norme, 90,- dospelí, 70 CZK deti, plus parkovné 60,- na den.   

  Plus tam je v tom, že je to moderné, su tam prechodzie expozície - opičky, 2 voliery, nejaký ostrov, kam sa nedalo s kočíkom:shock: , a taky tropický pavilon (ten je pekný, ale viac trávy ako zvierat:( ) ale strááášne rozťahané to je, same do kopca, z kopca - Heni nam už nechcela ani chodiť  a tatinko mal s kočíkom tiež zaberák:s  Pre väčšie deti OK, ale pre malé deti, bez kočíka, neviem si predstaviť. Celkovo sa tam však na viacerých miestach s kočíkom nepohnete - aj v tom tropickom pavilone, aj inde su dosť prudké schody, takže vhodný by bol golfáč.

  Všetky občerstvenia su nakope a kus potom nič nie je, len automaty na malinovku, a tie boli 4 po seby prázdne:!: :evil:  Okolo občerstvena sme šli na začiatku, tak som ešte hned nič nekupovala, takže sme boli parádne smädní. Potom bolo občerstvenie, vravím mužovi, nech kúpi litrovku minerálky a napijeme sa všetci. Stál tam asi pol hodiny vo fronte, ale predávali len predražené pollitrovky a akúsi poriadne nabublinkovanú malinovku čapovanú - a oboje hrozne vychladené, takže Heni revala, že sa jej nechcem dať hned napiť. Aspon na poníka sme ju dali - za 40,- CZK - nech z toho niečo má. Vozili aj na ťave, ale cenu neviem.

  Premával tam vláčik, do ktorého s našim kočíkom by bol problem a cena 30,- na osbu (všetci nad 2 roky jednotne) sa mi zdalo dosť vela.

  No a ako sme došli hned Heni starkej referovala, že sme boli v ZOO ale neboli tam žiadne zviertká - tak mi potvrdila aj ona moj dojem, že roztahané a zvierat pomerne málo, tie čo boli, tak viaceré také - detsky neatraktívne - strašne vela roznych vtákov.

  Sice nebolo zle, ale v Ostrave bolo teda lepšie. V Ostrave bolo krásne zaujímavé komentované krmenie, aj tu malo byť, lenže to prebiehalo asi tak, že pani na otázky odpovedala "nevím" a "já tam nedovidím" a nemala ani mikrofon, takže to počuli asi tak 5 ludia okolo, keby sme tam nestáli, ani nevieme, že niečo tam prebieha:s Navyše je to v Ostrave také na menšej rozlohe, prechádzka trvá 3 hodinky. Nižšie vstupné aj parkovné len 35,- CZK, vela stánkov s občerstvení, krásne pavilony opíc, šimpanzy a lemury su na ostrovoch volne, aj iným zvieratkám už modernizujú výbehy. Zvieratká vidno ovela lepšie ako v Lešnej.

  Nie su tam síce tie prechodzie expozície, zato detská ZOO, ked si deti možu zvieratká aj pohladkať, nakrmiť;-)

 • anonym autor
  04.08.2008, 19:06

  SANDRAS....ako sa hovori "sto ludi sto chuti"....my sme boli velmi spokojni:-D :tup:

 • anonym autor
  04.08.2008, 21:16

  Ved písala som,  že "  Pre väčšie deti OK, ale pre malé deti, bez kočíka, neviem si predstaviť. Celkovo sa tam však na viacerých miestach s kočíkom nepohnete."

  vy mate skoro 4-ročnú kočku, čo si pobehá aj sama, ale my  sme boli s kočíkom a 14-kilovým Alexkom, ktorý sice chodí, ale nie na dlhe trate. Do tropického pavilonu sme sa dostali len na to jedno podlažie - akvarium je dolu schodami a hore sme tiež nešli. Od žiráf si to manžel parádne obišiel, lebo dolu dlhým prudkými schodami to nešlo, na prechodzie expozície tiež s kočíkom 0 bodov - boli sme len cez klokany a lemury.

 • anonym autor
  04.10.2008, 15:59

  Aj keď je už dávno po lete, tak sem aj ja hodím dva tipy na výlet do rakúska. Myslím, že sa dajú absolvovať aj v inom ročnom období ako v lete. http://www.maerchenpark-neusiedlersee.at/sl/start.html toto je zábavný park. Stránka je aj v slovenčine. http://www.zoovienna.at/ a toto je Zoo, ktorá susedí so Schonbrunnským zámkom. Zvieratká tam majú aj vonkajší výbeh aj vnútorný, takže je prístupná a pozeratelná celý rok. Celý ten areál je krásny. Schonbrunn: http://www.schoenbrunn.at/ 

+ -
Príspevkov: 39