Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Výbavička

anonym, 16.04.2011 12:59

zavinovačka

Ahojte ešte som sa chcela spýtať,ked sa malý narodí v auguste mám ho dávať do kočíka aj so zavinovačkou,ak hej tak akú?klasickú či s tým spevneným chrbátikom,lebo tie sú hrubšie.

 • anonym
  16.04.2011, 14:46

  ak bude príliš teplo, tak ho samozrejme do kočíka môžeš dať bez perinky - veď by si mu viac ublížila, ako pomohla, bol by celý upotený... Veď kočíky sú pevné, ten mu na chrbátik škodiť nebude. Perinku používaj hlavne pri prenášaní dieťatka...Predpokladám, že si prvorodička, tak to bude pre teba istejšie... Pri druhom to už budeš brať ako samozrejmosť vziať ho na ruky aj bez perinky:)

 • anonym
  16.04.2011, 15:06

  Ja mam augustove dieta a perinku som pouzivala klasicku, len som do nej nenavliekla vankus ale len uplne tenucku decku. Obliekla som mu len kosielku alebo body a nozicky zavinula do bavlnenej plienky.

 • anonym
  16.04.2011, 17:07

  Náš malý sa narodil v novembri a zavinovačku sme nepoužívali vôbec. Ja som ho v nej nevedela dojčiť a manžel ho najradšej nosil bez nej. Ak sa narodí v auguste, tak by som vybrala najtenšiu aká je a do kočiara by som dávala bez toho aby v nej bol zaviataný. Aby na nej iba ležal, v auguste je predsa len teplo a myslím, že mu v nej bude horúco.

 • ducci
  10.06.2011, 12:13

  ahojte, ja mozem zavinovacku iba odporucit :) a mam 2 tie spevnene.. velmi dobre sa mi s malou manipulovalo a davala som ju aj do kociara - ale nezavezovala som ju.mala ma teraz skoro 3 mesiace takze sa mi uz do nej nezmesti :( ale super to bolo

+ -
Príspevkov: 4