Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Výbavička

anonym, 01.01.2011 17:06

Vracanie

Ahojte,
mám 13 mesačného syna. Môj problém spočíva v tom, že dnes prvýkrát v živote vracal. Na obed zjedol kuraciu polievku (tak ako x-krát predtým) a o polhodinku na to všetko vyvrátil. Chcem sa teda spýtať, že čo mu môžem teraz dať jesť? Pred chvíľou som mu dala suchý rožtek, pije vodu, čaj mu radšej nedávam. Môžem mu na večer dať mlieko tak ako zvyknem, alebo mám radšej vynechať? A zajtra mu mám dávať tiež len  rožok, alebo čo by ste mi odporúčali? Ďakujem vopred za vaše odpovede.
Katka

 • monči
  01.01.2011, 17:28

  ak nebadáš na ňom,že mu je stále zle,že sa necíti dobre,nie je mrzutý a správa sa normálne,zajtra môžete fungovať normálne a v takom prípade mu podľa mňa môžeš dať večer aj mlieko.ak sa však necíti dobre,je mrzutý a pod.tak zostaňte na diete,myslím,že čajík mu môžeš dať.možno len toho viac spapal,ako sa zmestilo do bruška

 • bubu2
  01.01.2011, 17:29

  a po zjedení rožka a vypití vody už nevracal? teplota žiadna?

  ja by som dnes davala len suchy rožok, suchár, ak máš doma a čistú vodu po lyžičkách. a ak nebude vracať tak zajtra už normalne stravovať.ak by vyvratil všetko aj vodu, tak by som zvažovala návštevu pohotovosti, lebo je ešte maličký a ľahko môže dôjsť k dehydratácii.

 • anonym
  01.01.2011, 20:49

  ja ak nemá iné príznaky, by som mu až taku dietu nedržala...
  vyskušala by som normálne mu dať najesť, niečo lahšie..a  potom by sa ukázalo či je problém, alebo či mu len niečo nezapasovalo...

 • anonym
  02.01.2011, 20:41

  od narodenia reflux, takze vracal odkedy sa narodil. Teraz ho uz nekojim a ked vela spapa tak vracia. Teraz ma jeden rocik. Neboj nic, tvoje babatko sa len prejedlo.

+ -
Príspevkov: 4