Diskusie

Vytvoriť diskusiu

Výbavička

anonym, 20.11.2010 22:56

Kočík WALKER NESTOR

Ahojte babulky, prosím Vas nemá niektorá skúsenosť s týmto športovým kočíkom? Veľmi ma na internete zaujal, ale nikde, kam som v našom okolí telefonovala, som ho nezohnala. Všade ho maju len na objednávku. Chcela by som ho vidieť a omakať si ho, či nemá slabšiu konštrukciu, či je pevný, a naozaj taký celkom slušný a pekný ako na fotke. Objednávať niečo čo v skutočnosti nevidim nie je bohviečo. A navyše riešim strašnú dilemu, manželova mamička mi kupila športový kočík, ale použitý Peg perego GT3 - 3-kolesový, ktorý ma na prvý pohľad vôbec nezaujal, dokonca som prvé dni ani nespala z toho obrovskeho sklamania, keďže môj sen a výber bol uplne iný :-( Môj výber bol nový za cca 130 eur krásnej červenej farby... Ďakujem za rady ;-)  :think:

  • sandras
    21.11.2010, 08:39

    miruschka, pri vybere kočíka si pozri nielen farbu :think: , ale hlavne aj váhu kočíka. Tento píšu vahu 12 kg (čo nie je až tak vela), ale k tomu si prirátaj dieťa (ročné váži tak 10kg) + veci čo budeš vláčiť stále + prípadný nákup.

    Neviem, ked bývate, ale pevne nafukovacie kolesá su dobre do terenu, na nerovné cesty. Ak byvate v meste,alebo budeš chodiť po asfaltke, odporúčam predné natáčacie kolieska (hlavne na športovej verzii).

    Kočík bez natáčacích kolies, ktorý budeš musieť pri každom zatočení nadvihovať, s 10-12 kilovým bábätkom vovnútri je riadna zaberačka na svaly a časom aj na psychiku.

+ -
Príspevkov: 1